Kennispartner Hipra

Over Hipra

HIPRA is een diergeneeskundig farmaceutisch bedrijf dat zich toegelegd heeft op het onderzoek, de productie en het op de markt brengen van producten voor de wereldwijde diergezondheid. Het familiebedrijf HIPRA is door dierenartsen opgericht in 1954 een heeft het hoofdkantoor in Amer (ten Noorden van Barcelona) in Spanje.

HIPRA zet zich in voor kwaliteit, het ondersteunen van de landbouwsector en voor sociale, economische en ecologische verbetering. Levensduurverlenging door een preventieve aanpak is hierbij een belangrijk aandachtspunt.

HIPRA is er sinds lange tijd van overtuigd dat de toekomst van diergezondheid in de preventie van dierziekten ligt. Daarom is HIPRA zich sinds 2005 al volledig gaan specialiseren in het ontwikkelen van innovatieve preventieve oplossingen met een toegevoegde waarde. Alle producten van HIPRA zijn gemaakt volgens de laatste wetenschappelijke ontwikkelingen en voor toepassing in met name de voedselproducerende dieren; varkens, rundvee en pluimvee. Omdat HIPRA innovatie zeer belangrijk vindt gaat 10% van de jaarlijkse omzet naar onderzoek en ontwikkeling (R&D) van nieuwe preventieve middelen.

HIPRA heeft een brede range van zeer innovatieve vaccins, een geavanceerde diagnostische service en een eigen lijn van diagnostische tests. Ondersteuning in het veld met diergeneeskundige kennis en diagnostiek vindt HIPRA erg belangrijk. Mede daarom bestaat ons Nederlandse team ook uit 7 dierenartsen naast de 3 accountmanagers. HIPRA is sinds 2013 naast de hoofdvestiging in Spanje internationaal uitgebreid. HIPRA maakt het met een groot wereldwijde distributienetwerk en 38 eigen lokale vestigingen mogelijk om tegenwoordig klanten te bedienen in meer dan 100 landen op alle continenten van de wereld.

Hipra Nederland

DIERENARTSEN VARKEN
Maartje Wilhelm: 06-82645058 / maartje.wilhelm@hipra.com
Herman Prust: 06-14310007 / herman.prust@hipra.com
Theo Vercammen: 06-30249632 / theo.vercammen@hipra.com

DIERENARTSEN RUNDVEE
Jessica Hartjes: 06-38008533 / jessica.hartjes@hipra.com
Pauline Athmer: 06-81002036 / Pauline.athmer @hipra.com
Ruth Meenks: 06-13702817 / ruth.meenks@hipra.com

DIERENARTSEN PLUIMVEE
Stefan Verhoeven: 06-14310001 / stefan.verhoeven@hipra.com

ACCOUNTMANNAGERS DIERENARTSENPRAKTIJKEN
Jeroen Jansman: 06-13826591 / jeroen.jansman@hipra.com (VARKEN)
Marco Jansen: 06-57742060 / marco.jansen@hipra.com (RUND, Zuid Nederland)
Stefanie van Wijk: 06-14310011 / stefanie.vanwijk@hipra.com (RUND, Noord Nederland)

Melkprijzen

NieuwsbriefGeitenmelkprijsvergelijking uitgevoerd door AgriMedia bv.
Bekijk de melkprijzen

Nieuwsbrief Geitenhouderij

Nieuwsbrief

Geitenhouderij archief

Blader in de archieven